Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 9 od 13

161 - 180 od ukupno 260 oglasa - Prodaja

3
373 320 € 710 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin

526 m2

kat
5
1 920 000 € 300 €/m²
ažuriran
Lovran, Medveja

6392 m2

kat
7
450 000 € 22 €/m²
ažuriran
Labin, Labin

20643 m2

kat
12
298 500 € 4326 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica

69 m2

kat
5
106 000 € 130 €/m²
ažuriran
Mošćenička draga, Mošćenička Draga

815 m2

kat
5
105 000 € 30 €/m²
ažuriran
Mošćenička draga, Mošćenička Draga

3495 m2

kat
11
248 880 € 26 €/m²
ažuriran
Matulji, Permani

9645 m2

kat
5
319 000 € 226 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

1409 m2

kat
11
3 500 000 € 1974 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran

1773 m2

kat
6
1 900 000 € 4222 €/m²
ažuriran
Krk, Krk

450 m2

kat
11
360 000 € 90 €/m²
ažuriran
Starigrad, Starigrad

4012 m2

kat
17
1 441 430 € 2854 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran

505 m2

kat
6
169 040 € 80 €/m²
ažuriran
Viškovo, Viškovo

2113 m2

kat
11
1 940 000 € 151 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana

12887 m2

kat
14
1 000 000 € 3745 €/m²
ažuriran
Mali Lošinj, Artatore

267 m2

kat
13
500 000 € 4167 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

120 m2

kat
0
30 000 € 5 €/m²
ažuriran
Mali Lošinj, Ustrine

5962 m2

kat
1
25 000 € 42 €/m²
ažuriran
Mali Lošinj, Belej

601 m2

kat
1
13 000 € 30 €/m²
ažuriran
Mali Lošinj, Belej

430 m2

kat
17
400 000 € 3636 €/m²
ažuriran
Sveta Nedelja, Nedešćina

110 m2

kat
Stranica 9 od 13
Tip ponude Prodaja agencije Geofly & Immobilien d.o.o. na imovina.net
imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup