Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 1 od 13

1 - 20 od ukupno 260 oglasa - Prodaja

17
360 000 € 4286 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar

84 m2

2. kat
16
1 800 € 21 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

87 m2

kat
17
117 000 € 127 €/m²
ažuriran
Kastav, Žegoti

922 m2

kat
1
157 000 € 81 €/m²
ažuriran
Kastav, Brnčići

1941 m2

kat
1
33 330 € 40 €/m²
ažuriran
Kastav, Brnčići

825 m2

kat
17
340 000 € 1371 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Dramalj

248 m2

kat
14
360 500 € 4343 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Dramalj

83 m2

3. kat
10
250 000 € 3676 €/m²
ažuriran
Kastav, Rešetari

68 m2

2. kat
17
245 000 € 3451 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice

71 m2

6. kat
14
260 000 € 3714 €/m²
ažuriran
Kastav, Rešetari

70 m2

3. kat
13
300 000 € 1987 €/m²
ažuriran
Viškovo, Marčelji

151 m2

1. kat
16
480 000 € 1477 €/m²
ažuriran
Rijeka, Škurinje

325 m2

kat
17
250 000 € 1152 €/m²
ažuriran
Rijeka, Škurinje

217 m2

kat
8
295 000 € 2950 €/m²
ažuriran
Opatija, Oprić

100 m2

kat
16
277 000 € 4617 €/m²
ažuriran
Opatija, Oprić

60 m2

2. kat
10
184 000 € 2453 €/m²
ažuriran
Rijeka, Orehovica

75 m2

1. kat
6
237 000 € 57 €/m²
ažuriran
Skrad, Hlevci

4193 m2

kat
17
824 000 € 3506 €/m²
ažuriran
Punat, Punat

235 m2

kat
1
144 000 € 5 €/m²
ažuriran
Vrbovsko, Lukovdol

27896 m2

kat
17
180 000 € 4286 €/m²
ažuriran
Senj, Senj

42 m2

2. kat
Stranica 1 od 13
Tip ponude Prodaja agencije Geofly & Immobilien d.o.o. na imovina.net
imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup