Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 8 od 13

141 - 160 od ukupno 260 oglasa - Prodaja

7
67 405 € 337 €/m²
ažuriran
Bosiljevo, Sela Bosiljevska

200 m2

kat
17
860 000 € 2382 €/m²
ažuriran
Nin, Zaton

361 m2

kat
17
450 000 € 3000 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Gabonjin

150 m2

kat
17
820 000 € 2343 €/m²
ažuriran
Matulji, Matulji

350 m2

kat
17
450 000 € 833 €/m²
ažuriran
Fužine, Fužine

540 m2

kat
5
96 500 € 64 €/m²
ažuriran
Matulji, Rupa

1500 m2

kat
17
460 000 € 836 €/m²
ažuriran
Čavle, Čavle

550 m2

kat
10
42 700 € 4 €/m²
ažuriran
Mali Lošinj, Ustrine

10675 m2

kat
1
172 120 € 4 €/m²
ažuriran
Mali Lošinj, Belej

43030 m2

kat
0
99 700 € 10 €/m²
ažuriran
Mali Lošinj, Belej

9970 m2

kat
0
100 000 € 7 €/m²
ažuriran
Mali Lošinj, Ustrine

14960 m2

kat
0
368 100 € 15 €/m²
ažuriran
Mali Lošinj, Punta Križa

24540 m2

kat
1
763 000 € 110 €/m²
ažuriran
Sukošan, Sukošan

6948 m2

kat
10
118 080 € 90 €/m²
ažuriran
Viškovo, Marčelji

1312 m2

kat
17
85 000 € 1932 €/m²
ažuriran
Plitvička jezera, Rudanovac

44 m2

kat
3
139 500 € 200 €/m²
ažuriran
Pag, Pag

697 m2

kat
12
299 900 € 475 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč

631 m2

kat
13
684 420 € 4098 €/m²
ažuriran
Pula, Centar

167 m2

kat
0
24 000 € 57 €/m²
ažuriran
Mali Lošinj, Unije

420 m2

kat
6
800 000 € 4706 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

170 m2

kat
Stranica 8 od 13
Tip ponude Prodaja agencije Geofly & Immobilien d.o.o. na imovina.net
imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup