Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 13 od 13

241 - 260 od ukupno 260 oglasa - Prodaja

7
25 000 € 116 €/m²
ažuriran
Krk, Krk

215 m2

kat
17
120 000 € 40 €/m²
ažuriran
Mrkopalj, Begovo Razdolje

3023 m2

kat
4
22 000 € 15 €/m²
ažuriran
Marčana, Marčana

1467 m2

kat
4
295 000 € 448 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč

658 m2

kat
4
360 000 € 460 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč

782 m2

kat
0
348 000 € 5 €/m²
ažuriran
Cres, Stivan

69408 m2

kat
3
477 500 € 31 €/m²
ažuriran
Labin, Ripenda Kosi

15369 m2

kat
17
900 000 € 3000 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Tribalj

300 m2

kat
3
75 000 € 636 €/m²
ažuriran
Klana, Breza

118 m2

kat
4
100 000 € 98 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline

1022 m2

kat
9
140 000 € 1795 €/m²
ažuriran
Rijeka, Brajda

78 m2

5. kat
17
467 000 € 4061 €/m²
ažuriran
Mali Lošinj, Mali Lošinj

115 m2

kat
17
1 230 000 € 3727 €/m²
ažuriran
Poreč, Antonci

330 m2

kat
15
480 000 € 3967 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran

121 m2

1. kat
17
1 256 600 € 7854 €/m²
ažuriran
Kostrena, Kostrena Sveta Lucija

160 m2

kat
7
400 000 € 4819 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran

83 m2

3. kat
5
132 000 € 150 €/m²
ažuriran
Matulji, Bregi

878 m2

kat
4
235 000 € 150 €/m²
ažuriran
Matulji, Bregi

1566 m2

kat
4
136 000 € 150 €/m²
ažuriran
Matulji, Bregi

904 m2

kat
4
136 000 € 151 €/m²
ažuriran
Matulji, Bregi

903 m2

kat
Stranica 13 od 13
Tip ponude Prodaja agencije Geofly & Immobilien d.o.o. na imovina.net
imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup