Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 11 od 13

201 - 220 od ukupno 260 oglasa - Prodaja

3
115 000 € 8 €/m²
ažuriran
Labin, Labin

13720 m2

kat
5
38 000 € 28 €/m²
ažuriran
Rab, Kampor

1350 m2

kat
0
195 000 € 201 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja

970 m2

kat
9
160 000 € 1429 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

112 m2

4. kat
4
374 000 € 170 €/m²
ažuriran
Hvar, Hvar

2195 m2

kat
17
390 000 € 1026 €/m²
ažuriran
Kastav, Spinčići

380 m2

kat
5
570 000 € 6064 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka

94 m2

kat
8
130 000 € 1182 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

110 m2

kat
13
379 000 € 2614 €/m²
ažuriran
Marčana, Krnica

145 m2

kat
3
680 420 € 130 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinjsko Selo

5234 m2

kat
12
750 000 € 2344 €/m²
ažuriran
Mali Lošinj, Mali Lošinj

320 m2

kat
17
3 650 000 € 3174 €/m²
ažuriran
Senj, Senj

1150 m2

kat
6
600 000 € 2727 €/m²
ažuriran
Senj, Senj

220 m2

kat
0
131 000 € 55 €/m²
ažuriran
Žminj, Žminj

2371 m2

kat
0
81 000 € 41 €/m²
ažuriran
Žminj, Žminj

1953 m2

kat
4
140 000 € 114 €/m²
ažuriran
Matulji, Bregi

1230 m2

kat
1
718 300 € 100 €/m²
ažuriran
Senj, Sveti Juraj

7183 m2

kat
17
93 000 € 22 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

4217 m2

kat
7
1 040 000 € 30 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

34372 m2

kat
5
390 000 € 2294 €/m²
ažuriran
Matulji, Matulji

170 m2

kat
Stranica 11 od 13
Tip ponude Prodaja agencije Geofly & Immobilien d.o.o. na imovina.net
imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup