Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 10 od 13

181 - 200 od ukupno 260 oglasa - Prodaja

0
50 305 675 € 25 €/m²
ažuriran
Posedarje, Vinjerac

2012227 m2

kat
0
5 337 290 € 70 €/m²
ažuriran
Posedarje, Vinjerac

76247 m2

kat
0
130 350 € 55 €/m²
ažuriran
Žminj, Žminj

2370 m2

kat
0
318 000 € 271 €/m²
ažuriran
Mali Lošinj, Artatore

1175 m2

kat
0
337 000 € 270 €/m²
ažuriran
Mali Lošinj, Artatore

1248 m2

kat
7
67 000 € 100 €/m²
ažuriran
Pag, Dinjiška

670 m2

kat
6
950 000 € 92 €/m²
ažuriran
Mošćenička draga, Obrš

10354 m2

kat
7
150 000 € 250 €/m²
ažuriran
Kali, Kali

600 m2

kat
0
354 000 € 170 €/m²
ažuriran
Rab, Mundanije

2082 m2

kat
4
24 000 € 5 €/m²
ažuriran
Barban, Barban

5167 m2

kat
0
139 000 € 9 €/m²
ažuriran
Marčana, Rakalj

15450 m2

kat
0
1 400 000 € 83 €/m²
ažuriran
Marčana, Krnica

16843 m2

kat
15
197 030 € 2052 €/m²
ažuriran
Umag, Juricani

96 m2

kat
7
69 000 € 8 €/m²
ažuriran
Klana, Klana

9011 m2

kat
1
435 250 € 250 €/m²
ažuriran
Mošćenička draga, Kalac

1741 m2

kat
0
266 040 € 180 €/m²
ažuriran
Mošćenička draga, Mošćenička Draga

1478 m2

kat
5
750 000 € 259 €/m²
ažuriran
Krk, Krk

2900 m2

kat
6
193 000 € 104 €/m²
ažuriran
Kostrena, Kostrena Sveta Lucija

1860 m2

kat
0
135 000 € 12 €/m²
ažuriran
Labin, Labin

11279 m2

kat
14
207 500 € 1281 €/m²
ažuriran
Mrkopalj, Mrkopalj

162 m2

kat
Stranica 10 od 13
Tip ponude Prodaja agencije Geofly & Immobilien d.o.o. na imovina.net
imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup